Telefon
WhatsApp
ŞINGIL (SHİNGLE) ÇATI

Şıngıl (Shingle) Çatı Kaplaması
İzopol Çatı Sistemleri olarak sizlere daima en iyisini sunmak için tecrübeli elemanlarıyla hizmetinizdedir. Asfalt kiremit “shingle”, ülkemizde geleneksel çatı kaplama malzemesi olarak sert ve kırılgan kaplamalar nedeni ile karşılaştığınız sorunların hiçbirini yaşatmaz. Hafifliği ile binanızın taşıdığı yük azalır, deprem güvenliğini arttırır. Ayrıca, kırılmama özelliği ile bina ömrü boyunca çatınızı ve evinizi korur.

İşte size Şıngıl (Shingle) ’ın neden dünyanın en çok tercih edilen çatı kaplama malzemesi olduğunu gösteren onlarca nedenden sadece birkaçı:

Çarpıcı Görüntü Kalıcı Güzellik
Shingle çatı kaplamaları çatı kaplama işinde sanatsal bir devrime yol açmıştır. 3 boyutlu derinlik etkisi, farklı renklerle, kesim formlarıyla ve ton farklılıkları ile yaratılan görsel zenginlik çatıların mimariye kattığı değeri arttırmıştır.

Geniş Model ve Renk Seçeneği
Geniş model ve renk seçeneği tam da sizin hayalinizdeki çatıları ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Sınırlı renk seçeneklerine mahkum olmaz, hayalinizdeki çatıyı dilediğiniz renkte ve modelde özgürce oluşturabilirsiniz.

Hammadde
Shingle, yüksek kalitede “Okside Bitüm”’ ve güçlü fibrocam taşıyıcıdan üretilmektedir. Okside Bitümlü üretim teknolojisi sayesinde Shingle kullanıcılarına en yüksek kalite standardında ürün sunar.

Ekonomik
Hafif olduğu için çatı taşıyıcı sisteminin iskelet maliyetini düşürür. Birim malzeme ile kaplayabileceği çatı alanı fazla olduğu için işçilikten ve zamandan kazandırır.

Kolay Uygulama
Mahya, dere detayları, baca dibi gibi detayları çözmek ve uygulamak çok kolaydır. İşçiliği kolaylaştırır, zaman tasarrufu sağlar.

Uzun Ömür
Doğru uygulama ile shingle kaplanmış bir çatı, bina ömrü boyunca tam işlev görür. Uzun yıllar sorunsuz bir çatıya sahip olmanızı sağlar.

Deprem Güvenliği
Hafifiliği sayesinde binanızın taşıdığı yük azalır, deprem güvenliğini arttırır. Binaların deprem sırasında maruz kaldıkları yükler bina ağırlığı ile doğru orantılı olarak artmaktadır. Bu nedenle Shingle gibi hafif yapı malzemeleri deprem riskine karşı tercih edilen ürünler arasında başta gelmektedir.

 

TEKLİF FORMU